Demir Ören Logo Total Logo
... Türkiye’de akaryakıt sektöründe bir ilk olan TOTAL Mobil Ödeme sistemi ve BKM Express ile Total, müşterilerine araçlarından inmeden yapacakları akaryakıt alışverişlerinde 100TL’ye anında 10TL indirim sunuyor.

Bu kampanya, 1 Aralık 2017 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında TOTAL Mobil Ödeme üyesi TOTAL akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Kampanya dönemi boyunca, TOTAL Mobil Ödeme üzerinden BKM Express ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 10 TL akaryakıt indirimi verilir. Kampanyadan sadece Club TOTAL üyeleri, Club TOTAL Card ile yaptıkları akaryakıt alışverişleri için yararlanabilirler. LPG alışverişleri kampanya kapsamında değildir. Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 2 kez yararlanabilecek olup, en fazla 20 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır. Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan ikiden fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır.

Sadece, TOTAL Mobil Ödeme sistemine tanımlı plakalar ile gerçekleştirilecek yakıt alımları kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Bir plaka, farklı Club TOTAL Card’a tanımlı olsa bile, kampanyadan 2 kez yararlanabilecek olup, en fazla 20 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır. Aynı gün içerisinde yapılacak akaryakıt alımlarından yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyadan ilk 50.000 işlem yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur. Mobil Ödeme sürecini başlatabilmek için TOTAL Uygulaması için bildirimleri açık tutmanız gerekmektedir. Bu kampanya, Halk Bankası dışında BKM Express üyesi diğer bankaların kampanya ve indirimleriyle birleştirilemez. İstasyon güvenlik kuralları sebebiyle, TOTAL Mobil Ödeme sadece araç içindeyken kullanılmalıdır. BKM ve TOTAL kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı bilgi için: www.demirorenpetrol.com.tr www.bkmexpress.com.tr


Kampanyaya katılan TOTAL akaryakıt istasyonları için tıklayınız.