Demir Ören Logo Total Logo
...

Kampanya Detayları

Paraf üyesi Total istasyonlarından 16 Nisan-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 40 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce TOTAL yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Haziran 2018’e kadar Paraf üyesi Total istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 40TL ParafPara kazanabilir.

İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.

Paraf üyesi Total istasyonları, https://www.parafcard.com.tr Program Ortakları sayfasından firma adı alanına TOTAL yazılarak listelenebilmektedir.

Total Mobil Ödeme ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir. Total Mobil Ödeme ile ilgili bilgi için: TOTAL MOBİL ÖDEME sayfasını inceleyebilirsiniz.

Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.

10 Haziran 2018’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.

Paraf, Parafly ve Parafree kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.parafcard.com.tr ve https://www.parafly.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.Total Mobil Ödeme Üyesi Akaryakıt İstasyonları Listesi İçin Tıklayınız